Ballina Showbiz A do përformojë Arilena Ara në Eurosong? Merret vendimi përfundimtar

A do përformojë Arilena Ara në Eurosong? Merret vendimi përfundimtar

Edhe festivali i “Eurovizion” ka patur të njëjtin fat si kampionati europian i futbollit për shkak të Koronavirusit.

Organizatorët e festivalit, që do të zhvillohej nê maj në Hollandë, kanë vendosur ta shtyjnë për vitin tjetër. Ata e kanë dhënë lajmin përmes rrjeteve sociale.

Shqipëria do përfaqësohej këtë vit nga Arilena Ara që ka gati edhe versionin final të këngës në anglisht “Falling from the sky”.

Mbetet akoma mister nëse vitin tjetër do zhvillohet me të njëjtët konkurrentë apo me përfaqësuesit e rinj që do nxjerrin festivalet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!