Ballina Magazina 'Songyl' i 'Lule të Vetmuara' i bën thirrje fansave nga shtëpia e...

‘Songyl’ i ‘Lule të Vetmuara’ i bën thirrje fansave nga shtëpia e saj: Ju lutem…

Së fundmi edhe Turqia u prek nga Koronavirùsi. Numri i personave të inféktuar me Koronavirùs në Turqi është 98.

Këtë e bëri të ditur Ministri i Shëndetësisë së Turqisë i cili bëri thirrje që njerëzit të mos grumbullohen për të shmangur përhapjen e virùsit.

Pasi Covid-19 mbërriti në Turqi, qytetarët janë izòluar në shtëpi dhe mes tyre edhe aktorët e famshëm që njohim nga serialet.

Njëra prej tyre është aktorja turke Gokçe Akyildiz. Këtë të fundit e njohim nga seriali “Lule të vetmuara” ku ajo luan rolin e Songylit.

Aktorja 27-vjeçare ka bërë një postim nga shtëpia e saj ku shfaqet me të birin dhe i bën thirrje fansave të qëndrojnë gjithashtu në shtëpi.

Në postimin e aktores, shihet djali i saj duke pastruar dhe me humor Songyl shkruan se ky është aktiviteti i tij i preferuar. Rikujtojmë që Songyl është e martuar në jetën reale dhe nënë e një djali dy vjeç.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...

Do shkríheni së qeshuri! Ermal Fejzullahu krahason me veten me…pemën!

Ermal Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun. Ai së bashku me të shoqen dhe fëmijët kanë qenë me pushime në jug...