Ballina Magazina Aktorja e njohur rezulton pozitive ndaj Koronavirùsit

Aktorja e njohur rezulton pozitive ndaj Koronavirùsit

Aktorja ukrainase Olga Kurylenko, e njohur edhe si “Bond Girl”, së fundmi ka konfirmuar se nga analizat e zhvilluara ka rezultuar porzitive ndaj Koronavirùsit dhe se tashmë ndodhet në izòlim.

Aktorja 40-vjeçare deklaroi se prej gati 1 jave qëndron në shtëpinë e saj, ndërsa ka shfaqur simptòmat si ethe dhe lodhje.

Image result for Olga Kurylenko

“Unë në fakt jam sëmurë për gati një javë. Ethet dhe lodhja janë simptomat e mia kryesore”, shkruan ajo.

Gjithashtu aktorja i bën thirrje të gjithëve të kujdesen për veten dhe duhet ta marrin seriozisht situatën në të cilën ndodhemi.

Image result for Olga Kurylenko

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...

Do shkríheni së qeshuri! Ermal Fejzullahu krahason me veten me…pemën!

Ermal Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun. Ai së bashku me të shoqen dhe fëmijët kanë qenë me pushime në jug...