Ballina Magazina Starton sonte seriali 'Çukur' ja ku do ta ndiqni

Starton sonte seriali ‘Çukur’ ja ku do ta ndiqni

Një tràgjedi pùshton Çukurin, lagjen më të famshme në Stamboll. Cili do të jetë kryetari i ri dhe çfarë do të ndodhë?

Dramë, aksìon, trìller. Personazhe të rinj, me dëshirën për hàkmarrje… Në serialin numër 1 në shikueshmëri, veçanërisht nga të rinjtë.

Sezoni i tretë që të gjithë po e prisnit. Seritë e reja vijnë premierë ekskluzive vetëm në Tv Klan, duke filluar nga data 14 Mars.

“Çukur” do të transmetohet çdo të shtunë në orën 20:05 dhe të dielën në orën 20:20 në Tv Klan.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...

Do shkríheni së qeshuri! Ermal Fejzullahu krahason me veten me…pemën!

Ermal Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun. Ai së bashku me të shoqen dhe fëmijët kanë qenë me pushime në jug...