Ballina Showbiz 10 këngët që i mësuam përmendësh dhe nuk mërzitemi po t’i dëgjojmë...

10 këngët që i mësuam përmendësh dhe nuk mërzitemi po t’i dëgjojmë sërish (Video)

Nuk themi dot që janë si vera, sa më të vjetra aq më të mira bëhen, por mund të themi me plot gojën që i rezistuan kohës dhe kur i dëgjojmë tani i dimë përmendësh.

Pa muzikë të gjithëve na duket dita bosh dhe sigurisht në këto ditë të vështira izolimi, këngët kanë qenë shoqëruese të mira tonat dhe kemi dëgjuar shumë. Pikërisht në këtë ditë karantinimi u bëmë pak nostalgjikë për të dëgjuar këngë të vjetra (jo se nuk i kemi dëgjuar ditët e tjera, por tani po na shijojnë më shumë).

Ne të inlife.al kemi menduar të sjellim 10 nga këngët shqiptare që shumë prej nesh ua dimë tekstet përmendësh, por të themi të drejtën duhet ta pranojmë që janë edhe shumë të tjera.

1-V.I.A.G.R.A Feat MC Mimo – NA JEM

2-G-Bani ft Crazy Girl – Sa Te Dua

3-WEST SIDE FAMILY – KENA LIND PER CEF

4-Free Mc – Karramboli

5-The Dreams – Mos Fustanin

6-Aurora – Lele kaçurele

7-Antre – Profesori

8-TINGULLI TRENT ft. Ciljeta – Dridhe

9-Noizy – Jena Mbreter

10-Anila Mimani – Ma ka then horoskopi /inlife.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!