Ballina Showbiz Robert Berisha i dedikon të ëmës një mesazh special dhe kujton kohët...

Robert Berisha i dedikon të ëmës një mesazh special dhe kujton kohët e vështira

Robert Berisha ka zgjedhur të urojë nënën e tij këtë 8 Mars. Këngëtari i njohur ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me nënën e tij Teuta.

Fotoja është realizuar një orë pasi Roberti u bë baba për herë të parë dhe është një kujtim i bukur nga ajo kohë. Por Roberti ka treguar edhe një moment të vështirë në jetën e tij, kur nëna u opérua dhe iu nënshtrua kimiòteràpisë.

Image result for robert berisha nena

Ai shpreh urimet më të përzemërta për ta pasur nënën shëndoshë e mirë. “Urime Mamiq 8 Marsin 🌹 këtu kemi dalë 1 orë pasi lindi Renee 😊 ke qenë shëndoshë e mirë edhe pse pas operàcionit që pate dhe kimiotérapisë, prapë se prapë happy ke qenë edhe shumë e fortë..ishalla të kam mirë edhe plot vite të tjera Mamiqi im..Urime 8 Marsin 🌹🌹🌹 Të du 😘😘😘 @teutaberiishaa”!

Roberti nuk ka bërë asnjë urim apo dedikim për ish-bashkëshorten e tij Nora Istrefi për Ditën e Gruas, edhe pse ka treguar se ka marrëdhënie të mira me të edhe pas divòrcit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...