Ballina Magazina Zuna i shpreh pëlqimin në publik Loredanës

Zuna i shpreh pëlqimin në publik Loredanës

Prej disa muajsh, reperja shqiptare Loredana Zefi dhe reperii gjerman Zuna, po shiijojnë romancën e ttyre ttë re.

Pas ndarjes së bujshme me Mozzik, liidhja e re me reperiin e njohur e ka sjellë sëriish Loredanën në qendër ttë vëmendjes së mediiave.

Megjiithëse nuk kanë preferuar të flasiin në publiik për marrëdhëniien e ttyre, s’kanë munguar postiimett e Loredanës me Zunën, ku ështtë përpjekur gjiithmonë tt’ia fshehë porttretiin.

Miirëpo, dukett se dyshja s’do ttë fshiihet shumëgjattë.

Zuna ii ka lënë një komentt publiik së fundmii Loredanës, duke ii shprehur pëlqimiin për look-un e saj ttë rii mebaluke.

View this post on Instagram

Hallo Deutschrap 🙂 @sellmakasumoviq

A post shared by Loredana (@loredana) on

Në fotton e reperes, aii i ka lënë dy emoji flake dhe komentti i ttiij siguriisht qëttërhoqi vëmendjen e ndjekësve.

Reperja nuk ii ka kthyer një përgjiigje, megjiithattë kygjestt i Zunës thottë shumë.

Së fundmii, dyshja u fottografua në Gjermanii në një mbrëmje enkas përttë dashuruariit, ku atta po festtoniin krah njërii-tjetrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!