Ballina Showbiz Zuna dhe Loredana kapen mat me njëri-tjetrin (FOTO)

Zuna dhe Loredana kapen mat me njëri-tjetrin (FOTO)

Loredana dhe Zuna janë përfolur shpesh për një marrëdhënie mes tyre, pasi këngëtarja u nda nga Mozzik.

Dyshimet u përforcuan nga një video e shkrepur në aeroplan ku reperja kosovare shihet në prehrin e kolegut të saj libanez.

Image result for zuna loredana

Po ashtu Zuna nuk iu nda Loredanës as për Shën Valentin dhe ata festuan bashkë deri në mëngjes. Ndërsa së fundmi, “Prive.al” ka siguruar një foto të çiftit në aeroportin e Zyrihut.

Nuk dihet destinacioni drejt të cilit janë nisur, por Loredana dhe Zuna sërish janë shfaqur të pandashëm duke lënë të vazhdohet të dyshohet se në raportin mes tyre ka diçka përtej miqësisë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!