Ballina Fun Zgjidhni një çift dhe mësoni sa do të zgjasë martesa juaj

Zgjidhni një çift dhe mësoni sa do të zgjasë martesa juaj

Dashuria është e paparashikueshme dhe e vështirë për tu kuptuar! Por, ka njerëz që mendojnë se fati mund t’i orientojë gjërat aty ku duhet!

Ky test synon të zbulojë se çfarë është në nënndërgjegjen tonë. Çifti që ju zgjidhni do të zbulojë se si do të jetë fati juaj me partnerin e momentit.

Bëni një zgjedhje duke u udhëhequr nga instinkti!

Çifti 1

Martesa juaj do të zgjasë rreth 60 vjet. Dashuria është një gjë e bukur, apo jo? Do të keni një sukses të vërtetë në dashuri, një marrëdhënie të bukur dhe të rrallë!

Ju dhe bashkëshorti juaj do të keni një dashuri aq të pastër sa do t’i rezistojë provës së kohës!

Çifti 2

Martesa juaj do të zgjasë të paktën 72 vjet. Do të keni një dasmë fantastike. Ju dhe bashkëshorti juaj do të jeni shumë më të përgjegjshëm dhe mbështetës kur të kalojnë vitet. Gjithmonë merrni pjesë në vuajtjet dhe lumturinë e të tjerëve.

Dasma juaj do të jetë një shembull për fëmijët tuaj, një shembull që ata do të ndjekin për pjesën tjetër të jetës së tyre.

Çifti 3

Martesa juaj do të zgjasë afro 65 vjet. Dasma juaj do të ketë uljet dhe ngritjet e saj. Do të përjetoni vështirësi në jetë, disa mund të heqin dorë dhe do t’i japin fund marrëdhënies dhe dikush tjetër do të jetë në gjendje të shpëtojë martesën nga shkatërrimi.

Me kalimin e kohës do të bëheni më të ngurtë dhe të mençur, më përgjegjës për veprimet tuaja.

Çifti 4

Martesa juaj do të zgjasë rreth 55 vjet. Martesa është e shenjtë për ju. Martesa juaj do të zgjasë 55 vjet sepse marrëdhënia nuk është aq e fortë sa duhet.

Do të hasni pengesa dhe probleme që duhet t’i tejkaloni me guxim. Gjithmonë mbani mend se nuk duhet të hiqni dorë dhe duhet të luftoni për atë që është e rëndësishme për ju!

Burimi : Telegrafi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!