Aktorja turke Lejla Tanlar u bë e njohur për publikun me rolin e saj si “Xhansu” në serialin “Fate të kryqëzuara”.

Megjithëse 22-vjeçarja është munduar ta mbajë sa më të fshehtë jetën e saj private, mediat turke sjellin të reja nga aktorja.

‘Xhansu’ po shijon lidhjen e dashurisë me një aktor të njohur turk.

Bëhet fjalë për Genxho Ozak, i cili ka lujatur në disa seriale në Turqi dhe është shumë i njohur atje.

Madje, Lejla dhe Genxho janë parë së bashku të kapur për dore në një restorant, ndërsa burimet tregojnë se ajo i ka thënë miqve të saj se është shumë e dashuruar.

Burimi: Xing.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!