Ballina Magazina Zbulohet lidhja: ‘Xhansu’ në krahët e aktorit të njohur turk

Zbulohet lidhja: ‘Xhansu’ në krahët e aktorit të njohur turk

Aktorja turke Lejla Tanlar u bë e njohur për publikun me rolin e saj si “Xhansu” në serialin “Fate të kryqëzuara”.

Megjithëse 22-vjeçarja është munduar ta mbajë sa më të fshehtë jetën e saj private, mediat turke sjellin të reja nga aktorja.

‘Xhansu’ po shijon lidhjen e dashurisë me një aktor të njohur turk.

Bëhet fjalë për Genxho Ozak, i cili ka lujatur në disa seriale në Turqi dhe është shumë i njohur atje.

Madje, Lejla dhe Genxho janë parë së bashku të kapur për dore në një restorant, ndërsa burimet tregojnë se ajo i ka thënë miqve të saj se është shumë e dashuruar.

Burimi: Xing.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!