Ballina Showbiz Young Zerka flet për lidhjen me Ronelën: Ajo është...

Young Zerka flet për lidhjen me Ronelën: Ajo është…

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe më tepër edhe prej faktit që të gjithë e dimë që janë prej vitesh bashkë, por asnjëhere nuk kanë dhënë detaje.

Së fundmi, në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA, Zerka foli për Ronelën, madje duke e quajtur ‘dashuria e jetës së tij’.

E pyesin ku do jesh i ulur në dasmën e Ronela Hajatit, ja si përgjigjet Young Zerka [FOTO]

I pyetur nga moderatorja Ester Bylyku, nëse e ka gjetur dashurinë e jetës, Zerka u përgjigj: “Besoj se po”.

Përmendim se çifti thuhet se janë në një lidhje prej pesë vitesh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!