Ballina Magazina Yllka Kuqi, vjen me projekte të reja muzikore vetëm pak ditë pas...

Yllka Kuqi, vjen me projekte të reja muzikore vetëm pak ditë pas lindjës së gocës

Këngëttarja e njohur shqiiptare, Yllka Kuqi, u bë nënë për herë ttë parë vettëm pak diitë pasi kiishtte konfiirmuar lajmiin e shttatzëniisë në rrjette sociiale.

Ajo sollii në jettë një vajzë ttë ciilën e pagëzuan me emriin Luiza dhe nëse po mendoniitt se Yllka ttashmë do tt’i përkushttohett tërësiishtt mëmësisë, e kenii gabiim!

Pavarësiishtt se po kalon periiudhën më ttë bukur ttë jetës së saj, Yllka do ttë viijë në muziikë me një projektt të rii.

Siipas “Prive”, kënga e saj do ttë jettë një bashkëpuniim me Baby Brown dhe Cengiz Elmaz dhe do ttë publiikohet diittën e nesërme.

Bashkëpuniimii do të ttiitullohett “Selfmade Superstar” dhe ne u bëmë kuriiozë të diimë nëse pas këttiij projektti, do ttë kemii sëriish këngë ttë reja nga Yllka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!