Ballina LAJME/BOTE Xhansu e 'Fate të kryqëzuara' duket se po jeton dashurinë e saj

Xhansu e ‘Fate të kryqëzuara’ duket se po jeton dashurinë e saj

Ndër telenovelat e bujshme të transmetuara në Shqipëri, ajo ka luajtur vetëm në njërën, por me shumë profesionalizëm, duke zënë vend në memorien e audiencës shqiptare. Bëhet fjalë për Leyla Tanlar, e njohur nga shqiptarët si Xhansu tek seriali ‘Fate të kryqëzuara’. Ajo është marrë me reklamime e filma të tjerë, dhe ka vazhduar njëkohësisht jetën e saj private, por shumë në fshehtësi.

Siç është gjëja më normale, ajo ka një partner, marrëdhënien me të cilin duket se po tenton ta mbajë shumë private, larg kronikave rozë e medias. Por, sipas medias turke ajo nuk është aq ‘beqare’ sa duket në profilet e saj sociale. Pretendohet se ajo po jeton dashurinë me një aktor turk, të quajtur Genxho Ozak. Të dy së bashku kanë rënë në sy të fansave duke ecur dorë për dore në ambjente restorantesh, gjë që lë të kuptohet se ka marrëdhënie të rregullt dhe është e dashuruar, ndonëse preferon të qëndrojë larg zhurmës mediatike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!