LOREDANA ka qenë në qendër të mediave rozë, jo vetëm prej jetës personale, por edhe asaj profesionale. Ajo njihet si një ndër reperet më të njohura në Shqipëri, Zvicër dhe Gjermani. Fama e saj ka kaluar kufijtë dhe koncertet e saj nuk kanë të ndalur.

Së fundmi reperja ka arritur një tjetër sukses. Loredana do të “pushtojë” faqen kryesore të revistës së njohur gjermane, “Frankfurter Allgemeine Zeitung” për muajin shkurt.

Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur repreja me anë të një Instastory.

Pjesë e kësaj reviste më herët ka qenë dhe një tjetër këngëtare e njohur si Dua Lipën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!