Ballina Magazina Wòw... Dalin fotot tejet të nxehta: Albani në shtrat me këtë modele

Wòw… Dalin fotot tejet të nxehta: Albani në shtrat me këtë modele

14 Shkurti do jetë datë kur Alban Ramosaj do të sjellë një projekt të ri muzikor e duket se për këtë gjë, ai është kujdesur që të bëjë zhurmën e nevojshme.

Ramosaj ka publikuar dy fotografi nga prapaskenat e xhirimit të klipit ku është në shtrat me modelen Kleoniki.

View this post on Instagram

UNITY. #14February @itskleoniki 🖤🐻

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Në njërën prej shkrepjeve veçanërisht, dyshja shihen tejet të afërt teksa shkëmbejnë kontakt me gjuhë.

Paraprakisht, dyshja ishin komentuar mbi një romancë të mundshme, aludim i cili ra poshtë shpejt pasi u kuptua që Albanin dhe Kleonikin i bënë bashkë vetëm klipi i projektit të ri. /Prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!