14 Shkurti do jetë datë kur Alban Ramosaj do të sjellë një projekt të ri muzikor e duket se për këtë gjë, ai është kujdesur që të bëjë zhurmën e nevojshme.

Ramosaj ka publikuar dy fotografi nga prapaskenat e xhirimit të klipit ku është në shtrat me modelen Kleoniki.

https://www.instagram.com/p/B8WaKOqKiVK/

Në njërën prej shkrepjeve veçanërisht, dyshja shihen tejet të afërt teksa shkëmbejnë kontakt me gjuhë.

Paraprakisht, dyshja ishin komentuar mbi një romancë të mundshme, aludim i cili ra poshtë shpejt pasi u kuptua që Albanin dhe Kleonikin i bënë bashkë vetëm klipi i projektit të ri. /Prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!