Ballina Magazina Vjen reagimi i parë i Jessica Biel pas tradhtisë së Justin...

Vjen reagimi i parë i Jessica Biel pas tradhtisë së Justin Timberlake!

Cifti pësoi një krizë ne marrëdhënjen e tyre në fund të vitit të kaluar, pasi Justin Timberlake u fotografua dorë për dore me kolegen e tij.

Pas faljes publike nga partnerja e J.T dhe, terapisë në ciftë martesa e Justin Timberlake me Jessica Biel duket se është drejt shpëtimit, siç deshmohet nga mesazhi në Instagram-in e aktores për partnerin, me rastin e ditëlindjes së tij të premten.

Në galerinë e fotove që Biel, 37 vjeçe, postoi në llogarinë e saj, ajo dhe burri i saj, tani 39 vjeç, shihen shumë të dashuruar.

“Gëzuar ditëlindjen mashkullit që nuk njeh kohë. Ti në një farë mënyre je rritur pa u plakur. Të duam shumë”, i shkruan ajo përkrah fotove.

Justin dhe Jessica janë martuar që nga viti 2012.

Në nëntorin e kaluar, Justin u përfshi në një skandal mediatik pasi u fotografua duke mbajtur dorën e koleges së tij  Alisha Wainwright në New Orleans, Luiziana, ku po xhironin filmin e tyre të ardhshëm “Palmer”.

Justin më pas kërkoi falje për këtë tradhti pasi tha se ishte nën efektin e alkoolit dhe premtoi se do t’i rregullojë gjërat për të dhe familjen e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!