Cifti pësoi një krizë ne marrëdhënjen e tyre në fund të vitit të kaluar, pasi Justin Timberlake u fotografua dorë për dore me kolegen e tij.

Pas faljes publike nga partnerja e J.T dhe, terapisë në ciftë martesa e Justin Timberlake me Jessica Biel duket se është drejt shpëtimit, siç deshmohet nga mesazhi në Instagram-in e aktores për partnerin, me rastin e ditëlindjes së tij të premten.

Në galerinë e fotove që Biel, 37 vjeçe, postoi në llogarinë e saj, ajo dhe burri i saj, tani 39 vjeç, shihen shumë të dashuruar.

“Gëzuar ditëlindjen mashkullit që nuk njeh kohë. Ti në një farë mënyre je rritur pa u plakur. Të duam shumë”, i shkruan ajo përkrah fotove.

Justin dhe Jessica janë martuar që nga viti 2012.

Në nëntorin e kaluar, Justin u përfshi në një skandal mediatik pasi u fotografua duke mbajtur dorën e koleges së tij  Alisha Wainwright në New Orleans, Luiziana, ku po xhironin filmin e tyre të ardhshëm “Palmer”.

Justin më pas kërkoi falje për këtë tradhti pasi tha se ishte nën efektin e alkoolit dhe premtoi se do t’i rregullojë gjërat për të dhe familjen e tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!