Ballina Aktualitet VIDEO/ S'ka të ftohtë që i del para. Këngëtarja shqiptare sfidon temperaturat...

VIDEO/ S’ka të ftohtë që i del para. Këngëtarja shqiptare sfidon temperaturat me minus

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të tërheqë vëmendjen e fansave me postimet e saj në rrjetet sociale.

Teksa ditë më parë publikoi një fotografi, ku shfaqej në bikini me ski-bord, së fundmi ajo solli edhe një video të ngjashme, ku tregon se po u bën mjaft mirë balla temperaturave të ulëta.

Në videon e fundit të publikuar në rrjetin social, bukuroshja Taraku shfaqet në bikini, teksa e entuziazmuar hidhet në dëborë.

“Kjo jam unë”, ka shkruar Morena në mbishkrimin e kësaj video, e cila është komentuar shumë nga fansat.

Teksa shtrihet në shtresën e bardhë të dëborës, ajo nuk heziton të vërë në pah të pasmet e saj atraktive.

Ajo së fundmi përndryshe është rikthyer në Kosovë, pas disa pushimeve luksoze që shijoi në Tajlandë. 

Burimi : Telegrafi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!