Ashtu siç edhe u paralajmërua, Fifi publikoi këngën e saj të re.

Projekti me videoklip quhet “Qaj” dhe është punuar nga vet artistja.

Muzikën e ka realizuar KMaster dhe StrikeBeats ndërkaq videon e ka bërë Fatlum Nerguti.

Dëgjojeni të plotë më poshtë.BURIMI:prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!