Modelja e famshme shqiptare, Adrola Dushi, këtë të shtunë iu përgjigj pyetjeve pikante të emisionit Prive.

Përmes 60 sekondave, ajo tregoi disa gjëra interesante për veten.

A është ajo në lidhje, a janë rrahur ndonjëherë për të, sa herë ka qenë në depresion dhe sa zgjat një puthje përfekte sipas saj.

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!