Ballina Showbiz Vera Grabocka ka dy fjalë për Alketën, i dedikon një shkrim në...

Vera Grabocka ka dy fjalë për Alketën, i dedikon një shkrim në Instagram

Me anë të një postimi në ‘Instagram’, regjisorja e njohur, Vera Grabocka ka shprehur hapur se sa e lumtur ndihet për suksesin e moderatores Alketa Vejsiu, yllin e të cilës e pa të shndriste që kur ishte vetëm 16-vjeç.

“20 vjet bashkë @alketavejsiu Jam e lumtur se ylli që pashë tek ty ditën e parë, kur ishe vetëm 16-vjeç, sot shkëlqen dhe jo vetëm 16-vjeç, sot shkëlqen dhe jo vetëm në Shqipëri, por nisi të shfaqet si befasi në skenën e një bote më të madhe. Është talenti dhe vullneti yt unik që ke arritur në këtë majë. Për të gjitha sukseset e tua në botën e spektakleve televizive dhe për ty, si artiste dhe kolege e denjë dhe e çmuar, jam e lumtur pafund”, ka shkruar Vera krah fotos ku shfaqet me Vejsiun në nisjen e sezonit të ri të programit për fëmijë ‘Në kurthin e Piter Pan’.

Kujtojmë se rrugëtimi i dyshes në televizion do të vazhdojë për çdo të hënë radhazi, ku pjesë e programit do të jenë personazhe të njohur nga ‘showbiz-i’ të cilët do të vihen përballë pyetjeve të fëmijëve./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!