Ballina Magazina Vathë që kushtojnë sa një shtëpi? Reagon Fjodora Fjora: Më keni stresuar...

Vathë që kushtojnë sa një shtëpi? Reagon Fjodora Fjora: Më keni stresuar shumë

Gazetarja e kulturës dhe artit, Fjodora Fjora ditët e fundit u lakua shumë nga mediat për deklaratën që ajo bëri në emisionin e pasdites “Ftesë në 5”. Fjodora ka rrëfyer se ka mbajtur një aksesor shumë të shtrenjtë, vathë që herë pas here i prekte në çantë, nga meraku se mos i humbisnin. Ata kushtonin sa një shtëpi, sipas moderatores.

Së fundmi ajo ka reaguar në llogarinë e saj me anë të një Instastory duke sqaruar këtë rrëfim, i cili është keqpërdorur nga dikush dhe më pas ka mbushur portalet.

“Per miqte e mi gazetare te portaleve…nese nuk ju dhimbsem une, ju lutem kujtoni qe kam femije per te rritur…e mos me vini mbi shpatulla teorira qe kam vathe qe kushtojne sa nje shtepi..nje shprehje e shkeputur nga nje emision uroj t’ju kete shtuar juve lexuesit, por mua personalisht me ka shtuar stresin nga komentet e njerezve! Do ju lutesha te kuptoni dhe mirekuptoni, se si nje nene, prind i vetem e si nje njeri qe punoj shume nga mengjesi ne darke per tja dale mbane me vjen keq kur abuzohet ne kete menyre!! UNE NUK KAM VATHE QE KUSHTOJNE SA NJE SHTEPI. UNE KAM FATIN QE TE BASHKEPUNOJ ME FIRMAT ME TE NJOHURA QE ME RESPEKTOJNE DHE ME KERKOJNE TE REKLAMOJ BIZHUTERITE E TYRE NE EVENTE TE NDRYSHME KU MARR PJESE”, shkruan Fjodora.

Rikujtojmë se moderatorja është nënë e një djali dhe punon disa punë për t’ja plotësuar dëshirat dhe kushtet të birit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!