Gazetarja e kulturës dhe artit, Fjodora Fjora ditët e fundit u lakua shumë nga mediat për deklaratën që ajo bëri në emisionin e pasdites “Ftesë në 5”. Fjodora ka rrëfyer se ka mbajtur një aksesor shumë të shtrenjtë, vathë që herë pas here i prekte në çantë, nga meraku se mos i humbisnin. Ata kushtonin sa një shtëpi, sipas moderatores.

Së fundmi ajo ka reaguar në llogarinë e saj me anë të një Instastory duke sqaruar këtë rrëfim, i cili është keqpërdorur nga dikush dhe më pas ka mbushur portalet.

“Per miqte e mi gazetare te portaleve…nese nuk ju dhimbsem une, ju lutem kujtoni qe kam femije per te rritur…e mos me vini mbi shpatulla teorira qe kam vathe qe kushtojne sa nje shtepi..nje shprehje e shkeputur nga nje emision uroj t’ju kete shtuar juve lexuesit, por mua personalisht me ka shtuar stresin nga komentet e njerezve! Do ju lutesha te kuptoni dhe mirekuptoni, se si nje nene, prind i vetem e si nje njeri qe punoj shume nga mengjesi ne darke per tja dale mbane me vjen keq kur abuzohet ne kete menyre!! UNE NUK KAM VATHE QE KUSHTOJNE SA NJE SHTEPI. UNE KAM FATIN QE TE BASHKEPUNOJ ME FIRMAT ME TE NJOHURA QE ME RESPEKTOJNE DHE ME KERKOJNE TE REKLAMOJ BIZHUTERITE E TYRE NE EVENTE TE NDRYSHME KU MARR PJESE”, shkruan Fjodora.

Rikujtojmë se moderatorja është nënë e një djali dhe punon disa punë për t’ja plotësuar dëshirat dhe kushtet të birit.

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!