Ndërkohë që koncertet e saja janë të vazhdueshme në vende të ndryshme të botës, Dhurata Dora qëndron aktive edhe në rrjetet sociale.

Autorja e hitit zemër numëron afro dy milionë ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta dhe karriera e saj, duke përfshirë edhe çastet e argëtimit.

Dhurata Dora rrëmben vëmendje me dukjen atraktive në pozat e reja
Dhurata Dora rrëmben vëmendje me dukjen atraktive në pozat e reja
Gjatë fundjavës, ajo e ka publikuar një video nga prapaskena, ku duket mjaft e disponuar teksa shfaqet duke vallëzuar.

Dukja e saj atraktive kombinohet me vallëzimin tërheqës nën ritmet e këngës “Lo Que Paso Paso/Salud Y Vida” nga Daddy Yankee.

Në vazhdim, në profilin e saj në InstaStory, Dhurata i ka publikuar disa video nga performanca dhe atmosfera e krijuar në koncertin e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!