Ballina Magazina Vallëzimi tërheqës i Dhurata Dorës

Vallëzimi tërheqës i Dhurata Dorës

Ndërkohë që koncertet e saja janë të vazhdueshme në vende të ndryshme të botës, Dhurata Dora qëndron aktive edhe në rrjetet sociale.

Autorja e hitit zemër numëron afro dy milionë ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta dhe karriera e saj, duke përfshirë edhe çastet e argëtimit.

Dhurata Dora rrëmben vëmendje me dukjen atraktive në pozat e reja
Dhurata Dora rrëmben vëmendje me dukjen atraktive në pozat e reja
Gjatë fundjavës, ajo e ka publikuar një video nga prapaskena, ku duket mjaft e disponuar teksa shfaqet duke vallëzuar.

Dukja e saj atraktive kombinohet me vallëzimin tërheqës nën ritmet e këngës “Lo Que Paso Paso/Salud Y Vida” nga Daddy Yankee.

Në vazhdim, në profilin e saj në InstaStory, Dhurata i ka publikuar disa video nga performanca dhe atmosfera e krijuar në koncertin e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!