Ballina Magazina Vajza e Robert Aliajt shkëlqen në spektaklin e talenteve në Belgjikë

Vajza e Robert Aliajt shkëlqen në spektaklin e talenteve në Belgjikë

Vajza e artistit, Robert Aliaj  ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve  në fazën e audicioneve të fshehta në “The Voice Kids” në Belgjikë.

Ajo është lindur dhe rritur në këtë shtet dhe tani kavendosur të hedhë edhe hapat epara drejt suksesiitt.

Gala konkuroi me këngën “Don’t know why” të Norah James bëriii që të kattër antarët e jurisë ttë ktheniin karriiget që në sekondatt e para  ttë këngës.

Fittorja e parë e Galës në konkursiin e rëndësiishëm ka gëzuar familjarëtt e saj, sidomos Robertin,  ii cili në videon e publikuar nga  fituesi iBig Brother, Arbër Çepani duket se ështtë hedhur përpjetë nga gëzimi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!