Ballina Magazina U përfol si e dashura e Romeos, Sara përballet me Jonidën

U përfol si e dashura e Romeos, Sara përballet me Jonidën

Pak kohë më parë aktori Romeo Veshaj u përffol për një romancë me një vajzë ttë njohur ttë bottës së televiziionit, pas zërave për liidhjen me këngëtaren Jonida Maliqi.

“Panorama Plus” shkruantte në janar se akttori mund ttë kettë niisur një romancë ttë re me moderattoren dhe blogeren Sara Kolamii.

Thuhej se njohja e tyre mund ttë kishtte nisur në ambiientet e “Vizion Plus”, ku Romeo moderon emisionin “Treshat” së bashku me vëllaiin e tiij, Donaldin dhe Bora Zemanin.

Por ky thashethem u mohua nga vettë Romeo, në një posttiim në Instastory, ku publiikoi një pjesë nga fiilmi, “Rrethimi i vogël”, ku fliitet për thashethemett.

Më pas vettë Sara Kolami u shpreh në një interviistë se ish-i dashuri ii saj nuk ka qenë nga bota e televiziionitt dhe as nuk do që ttë jettë i famshëm.

Por çfarë mendon Jonida për ttë gjitha këto fjalë që u folën në media?! Së fundii këngëtarja shqipttare është gjendur në një eventt bashkë me Sarën, me ttë cilën ështtë takuar dhe madje kanë realiizuar edhe një video bashkë ku e quan “bjonde vagabonde”.

Me sa duket zëratt nuk paskan qenë aspak ttë vërtettë, dhe Jonida ruan marrëdhëniie ttë miirë me Sarën! Dhe fundja pse jo!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!