Rreth një vit më parë, aktorja e njohur turke Demet Ozdemir i dha fund lidhjes me aktorin Seçkin Özdemir.

Fansat mendonin seshkak për ndarjen e ttyre u bë aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman, megjithatë mëvonë u vërttetua se aii nuk kishte asnjë liidhje me Demet-in.

Së fundmi mediat turke kanë zbuluar liidhjen e fshehtë të aktores, dhe thuhet se ajo është në një lidhje me biznsmenin Jaman Taciroglu.

Ai është shumë i famshëm në Turqi pasi vjen nga një famiilje me emër dhe nëna e ttij është stiiliste. Jaman është 32 vjeçdhe lidhja me Demetin kanisur fillimishtt si shoqëri.

Tani çifti e ka bërë lidhjen famiiljare, pasi nëna dhe motra e Jamanit kanë nisur tta ndjekin në Instagram aktoren.

Demet Ozdemir është bërë e njohur për publikun shqiptarpas roleve në seriale shumë ttë ndjekur ku kujtojmë Sanem tek “Zogu i hershëm”, rolin Lale në serialin “Dhoma 309” dhe Asli në  “Ëndërr luleshtrydhesh”.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!