Ballina Magazina U largua nga seritë e ‘KUWTK’, zbulohet arsyeja që fshihet pas vendimit...

U largua nga seritë e ‘KUWTK’, zbulohet arsyeja që fshihet pas vendimit të Sofia Richie

Largimi i Sofia Richie nga seritë e serialit të familjes ‘Kardashian-Jenner’ i surprizoi të gjithë ndjekësit. Të gjithë dyshuan se raporti i 21-vjeçares me ish-partneren e të dashur të saj aktual, Kourtney Kardashian kishin ndryshuar pasi modelja nuk e ndiqte më në ‘Instagram’. Megjithatë burime ekskluzive për ‘Hollyëoodlife’ kanë treguar se arsyeja e vërtetë e largimit të Sofia-s është fakti se ajo dëshiron të fokusohet në karrierën e saj personale. Richie gëzon një marrëdhënie edhe më të fortë me Scott, duke i hedhur poshtë zërat për probleme midis tyre.

Megjithatë burimet kanë shtuar se Sofia nuk është e interesuar në projektet televizive, ndaj dhe ka vendosur të largohet nga ‘Keeping Up With The Kardashians’.

Kujtojmë se në postimet e ndryshme në rrjetet sociale, modelja ka treguar se gëzon një raport shumë të mirë edhe me anëtarët e familjes së njohur./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!