Ballina Magazina Tuna dhe Patrisi nuk janë më bashkë? Ky veprim i fundit shton...

Tuna dhe Patrisi nuk janë më bashkë? Ky veprim i fundit shton më shumë dyshimet

U përfol se mes Tunës dhe Patrisit ka një krisje, por kjo gjë nuk u konfirmua asnjëherë nga çifti. Mirëpo shumë veprime të këngëtares si heqja e mbiemrit “Berisha” në Instagram nuk bënë gjë tjetër veçse na shtuan dyshimet më shumë. Një detaj tjetër i cili së fundmi nuk i shpëtoi syrit të mediave ishte se çifti nuk ndiqen më me njëri-tjetrin në Instagram.

Ndërsa të gjithë çiftet ditën e djeshme bënë dedikime, pritëm që dhe Tuna të bënte të njëjtën gjë mirëpo kjo nuk ndodhi. Ajo ka qenë aktive në Instagram ku ka publikuar vetëm këngët e kolegëve të saj Mozzik dhe Dafina Zeqiri dhe asgjë për Patrisin. Të njëjtën gjë ka bërë dhe ky i fundit i cili ka publikuar një Instastory ku shihet se ditën e dashurisë e ka kaluar pranë të birit, Tian.

Nuk e dimë se çfarë po ndodh mes tyre, nëse është thjesht një zënkë apo ndarje, por çdo gjë mbetet për t’u parë në vazhdim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!