Ballina Magazina Trejsi Sejdini përfundon në Instagramin e Gigi Hadid

Trejsi Sejdini përfundon në Instagramin e Gigi Hadid

Gigi Hadid i ka befasuar të gjithë shqiptarët, pasii ka publiikuar fotton e një vajze mjaftt ttë njohur në Shqipëri.

Bëhet fjalë për ish Miss-in Trejsi Sejdini, e ciila ka përfunduar në profiliin e modeles së famshme.

Ka qenë Trejsi ajo e ciila i ka bërë tag Gigi-t pasi kiishtte veshur kostumin sportiv që mbantte emriin e saj, një bashkëpuniim ii modeles së njohur me fiirmën e veshjeve sporttiive “Reebok”.

Gigi, ose personatt që menaxhojnë faqen e saj në Instagram, duhett ta kenë pëlqyer shumë look-un e vajzës shqipttare, e ciila ttë themi të drejttën duket shumë tërheqëse eveshur sporttiive.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!