Një tèrmet me magnitudë 3.1 është ndjerë pak momente më parë në jugperëndim të Lezhës. Tèrmeti është regjistruar rreth orës 15:45.

Tërmeti është regjistruar 49 km në veri-perëndim të Tiranës dhe 25 km në jug-perëndim të Lezhës.

Nuk raportohet për të lènduar apo dëme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!