Moderatorja e njohur e ekraniit, Arjola Shehu, na ka shoqëruar këttë sezon në ekran me emiisioniin “Ditë e re” në “Ora News”, ku prezanton krah Kelvi Kadilliit.

Mëngjesin e sotëm, e fttuar në emiisionin e saj iishte Liesa Haxhiasllani, e cila gjatë bisedës në studio rrëffeu se në “Top Channel” e kanë lajmëruar për largiimin e saj që në muajin korrik, ndërkohë që në shtator niste sezoni i ri.

Por, kjo gjë nuk ka ndodhur me Arjolën ndaj moderatorja ka gjetur rastin ttë thumbojë tteleviziionin e mëparshëm ku ka punuar, pa përmendur emra.

“E ke provuar ndonjëherë të të thonë me 31 gusht që s’je më në punë, kur sezoni i ri fillonte në 4 shtator?”- u shpreh Arjola.

Por, ajo na ka lënë kuriozë të dimë nëse bëhet fjalë për emiisionin “Kush vjen për drekë” në “Tv Klan” apo “Tek unë” në “InTV”.

Arjola dhe Kelvi erdhën këtë sezon në “Ditë e re” në vendin e Dajana Shabanit dhe Besmir Metanit, të cilët ishiin prezanttuesit e emisioniit derii sezoniin e kaluar.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!