Ballina Fun Test / Zgjidhni një simbol dhe zbuloni se çfarë ju pret në...

Test / Zgjidhni një simbol dhe zbuloni se çfarë ju pret në të ardhmen

Nëse doni të dini më shumë për të ardhmen tuaj, gjithçka që duhet të bëni është të hidhni një sy të mirë në këtë foto dhe të zgjidhni simbolin që ju tërheq më së shumti.

Simboli nr. 1:

Kohët e fundit, ju keni qenë duke vëzhguar situatën tuaj dhe ndoshta keni vërejtur që po tërhiqni lloje të ndryshme njerëzish dhe mundësish. Ju mund të festoni ndërkohë që shoqëroheni nga një kohë plot gëzim, dashuri, mbështetje dhe sukses në aspekte të ndryshme të jetës. Do të fitoni një punë për të cilën keni punuar shumë.

Simboli nr. 2:

Do të kuptoni që nuk keni pse të merrni pjesë në ndonjë kònflikt dhe do të mësoni si të tërhiqeni. Ju nuk do të lejoni që të tërhiqeni nga energjia negative. Normalisht, do të hasni situata kur ju humbni durimin, por në shumicën e rasteve do të veproni me mençuri.

Simboli nr. 3:

Edhe pse keni pasur marrëdhënie të vështira dhe të lòdhshme, ju ende nuk ndaleni së besuari në dashuri, që me siguri do ta gjeni në të ardhmen. Kaloni vëmendjen tuaj nga ato negative tek ato që ju japin gëzim dhe ushqejnë shpirtin tuaj. Këto marrëdhënie të shëndetshme do t’ju bëjnë një person më të mirë dhe më të kënaqur i cili do të manifestojë pozitivisht gjithë jetën tuaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!