Ballina Magazina Tayna vë në pah linjat trupore ne fotot e fundit të saj

Tayna vë në pah linjat trupore ne fotot e fundit të saj

Tayna, aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj më të ri “Edhe ti” që solli në muajin e kaluar në bashkëpunim me reperin Mozzik.

Tayna tashmë me këngen e re u shndërrua në hit dhe vetëm për një javë ka grumbulluar mbi dhjetë milionë klikime në platformën digjitale, YouTube.

Derisa ajo shijon këtë sukses, Tayna nuk heziton që të ndajë imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, teksa nuk mungojnë as pozat provokuese.

Poza atraktive duke vënë në pah linjat trupore solli së fundmi edhe për ata që e ndjekin në Instagram.

E veshur me një palë të brendshme shkëlqyese, Doruntina Shala (emri i vërtetë i reperes) mori vëmendjen e të gjithëve.

View this post on Instagram

shikim lakmitar😋

A post shared by Tayna (@tayna) on

Të shumta ishin edhe komplimentet rreth dukjes që mori nga miqtë, kolegët e po ashtu edhe fansat e saj.

Veç projekteve, Tayna po vazhdon të jetë tejet e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte muzikore, për të qenë sa më afër admiruesve të muzikës së saj. 

Burimi:/Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!