Tayna, aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj më të ri “Edhe ti” që solli në muajin e kaluar në bashkëpunim me reperin Mozzik.

Tayna tashmë me këngen e re u shndërrua në hit dhe vetëm për një javë ka grumbulluar mbi dhjetë milionë klikime në platformën digjitale, YouTube.

Derisa ajo shijon këtë sukses, Tayna nuk heziton që të ndajë imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, teksa nuk mungojnë as pozat provokuese.

Poza atraktive duke vënë në pah linjat trupore solli së fundmi edhe për ata që e ndjekin në Instagram.

E veshur me një palë të brendshme shkëlqyese, Doruntina Shala (emri i vërtetë i reperes) mori vëmendjen e të gjithëve.

https://www.instagram.com/p/B8D7-pnAy49/

Të shumta ishin edhe komplimentet rreth dukjes që mori nga miqtë, kolegët e po ashtu edhe fansat e saj.

Veç projekteve, Tayna po vazhdon të jetë tejet e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte muzikore, për të qenë sa më afër admiruesve të muzikës së saj. 

Burimi:/Telegrafi/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!