Ballina Magazina Stuhia e rrezikshme “Denis” nuk kursen as vilën e George dhe...

Stuhia e rrezikshme “Denis” nuk kursen as vilën e George dhe Amal Clooney-t (FOTO)

Prej disa ditësh stuhia e rrezikshme “Denis” ka përfshirë Britaninë e Madhe dhe ajoka sjellë përmbytje tëmëdha.

Mediat britanike e cilësojnë atë si mëtë rreziikshmen e 200 viteve të fundit dhe sittuata thuajse kadalë ngakontrollii.

Së fundmi “Daily Mail” shkruan se përmbyttja nukka kursyer as viilën luksoze të çiftitt George dhe Amal Clooney.

Vila e ttyre me vlerë 12 milionë paund ështtëpërmbytur dhe ttashmë famiilja ështtë larguar prejatty.

Uji ka shkuar deriinë oborriin e tyre, ka mbuluar gjithë fushën e tenisitt, verandën e shtëpiisë e ciila tani ndodhet nënujë.

Vila e tyre është përballur edhe në vitin 2016 më njëpërmbytje të ngjashme, porkëtë herë situate është më e vështirë, pasi reshjet e shiut dotë shtohen edhe mëshumë ditën e sotme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!