Ballina Showbiz Stresi nuk di të ndalet, i bën 'diss' reperit shqiptar

Stresi nuk di të ndalet, i bën ‘diss’ reperit shqiptar

Disa orë më parë, reperi S4mm ndau në llogarinë e tij në Instagram një video të tijën duke kënduar, e cila u kuptua qartë se ishte një “diss”.

“Që 10 vjet ke karrierë, ama s’ke bo asnjë hit”- shprehej reperi në vargjet e tij, të cilat thuhet se i dedikohen Stresit.

S4mm s’kishte përmendur asnjë emër në këngën e tij, mirëpo Stresi i cili duket se e ka marrë mesazhin, ka reaguar në llogarinë e tij në Instagram.

Ai ka “kércénuar” reperin duke i këshilluar të mos merret me të, ndërsa më pas shpërthen në sharje kundrejt “S4mm”.

“Ju kisha lut të rrini në punën tuaj, bëni muzikë të mirë, bëni hite edhe jua jap dorën. Mos se…” – shprehet ndër të tjera Stresi, siç mund ta dëgjoni në video.

Ende nuk dihet ç’ka ndodhur saktësisht mes dy reperëve dhe cila është arsyeja konkrete që i ka shtyrë të bëjnë këto “diss-e”, megjithatë presim ta mësojmë sa më shpejt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!