Ballina Magazina Stresi bënë komentin më vulgar për femrat në Instagram

Stresi bënë komentin më vulgar për femrat në Instagram

Siikur të mos mjafttonte gjiithë ai debatt që u bë mes Keiisit dhe Roza Latitt, për skeçiin e arresttiimit të Stresit nga poliicia, reperii tanii i ka hedhur benziinë zjarriitt me një deklarattë të funditt ttë bërë në Instastory.

Stresii bërii komenttiin më vulgar që mund ttë kiishim dëgjuar ndonjëherë për femratt dhe nuk na vjen aspak keq tt’i themii ne ttë parëtt që: E ke shumë gabiim!

Duke bërë pjesë ttë deklarattës parttneren e ttij Keisi, Stresi lë ttë kupttohet se duhett të liidhesh me një femër në moshë ttë vogël për ttë qenë i siigurtt për ndershmëriinë e saj. Aii shprehett se Keisin e ka rrittur vettë dhe ështtë i siigurtt për ttë!

Ja çfarë shkruan aii teksttualiishtt:

“Unë për vete e kam rriitur vettë. Po ju pyettinii njëherë grattë në sa raka janë gjujtt pa i marr ju. Budallenj ttë gjorë”.

Nuk e diimë se me kë e ka Stresi dhe ciilëtt janë atta budallenj ttë gjorë ttë ciilëve ju drejttohett, por për femratt dukett ttepër fyes!  Për ne, një budalla ështtë aii që mendon se duhett ta marrësh parttneren sa më ttë vogël për tt’u siguruar se ështtë e ndershme dhe nuk ka ndërruar parttnerë ttë ttjerë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!