Ballina Showbiz Stresi befason me deklaratën e fundit

Stresi befason me deklaratën e fundit

Sikur të mos mjaftonte gjithë zhurma që bëri ditët e fundit skeçi i moderatores Roza Latit me reperin Stresi, ky i fundit vazhdon të qëndrojë në qendër të mediave me deklaratat që bën.

Së fundmi në Instastory ai ka bërë një tjetër koment, por pa zbuluar shumë.

“Unë për vete e kam rritur vetë. Po ju pyetini njëherë gratë në sa raka janë gjujt pa i marr ju. Budallenj të gjorë”, shkruan ai, duke treguar kështu se ndihet krenar që ish-partneren e tij e ka njohur që në moshë të vogël.

Nuk dihet kujt i është drejtuar Stresi, por kjo mbetet të shihet në vazhdim nëse do të kemi reagime të tjera.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!