Ballina Magazina Starton 'Osmani', vazhdimi i serialit 'Ertugrul'

Starton ‘Osmani’, vazhdimi i serialit ‘Ertugrul’

Seriali më i kushtueshëm dhe më i suksesshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbresëlënëse. Sezoni i gjashtë me aktorin më të famshëm dhe më të paguar, Burak Özçivit.

Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur. Suksesi vazhdon. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani? Ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës…

Image result for osman tv klan

“Osmani”, produksioni më i madh me seritë e reja në televizionin më të madh shqiptar, së shpejti premierë ekskluzive vetëm në Tv Klan.

Seriali më i shumëpritur, Osmani, produksioni më i madh me seritë e reja në televizionin më të madh shqiptar.

Osmani, nga saga e Ertugrul, premierë ekskluzive nga 10 Marsi në Tv Klan. Suksesi vazhdon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!