Seriali më i kushtueshëm dhe më i suksesshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbresëlënëse. Sezoni i gjashtë me aktorin më të famshëm dhe më të paguar, Burak Özçivit.

Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur. Suksesi vazhdon. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani? Ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës…

Image result for osman tv klan

“Osmani”, produksioni më i madh me seritë e reja në televizionin më të madh shqiptar, së shpejti premierë ekskluzive vetëm në Tv Klan.

Seriali më i shumëpritur, Osmani, produksioni më i madh me seritë e reja në televizionin më të madh shqiptar.

Osmani, nga saga e Ertugrul, premierë ekskluzive nga 10 Marsi në Tv Klan. Suksesi vazhdon…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!