Elvana Gjata feston sot ditëlindjen. . Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që gjithë këto vite na ka bërë të kërcejmë e këndojmë me hitet e saj.

Në këtë ditë të veçantë, Elvana e ka uruar veten me anë të një videoje ku ka bërë përmbledhur disa nga këngët e albumit “3”.

“Gëzuar ditëlindjen “3”, shkruan Elvana krah kësaj videoje dhe jo pa shkak ka zgjedhur ta urojë veten kështu sepse këngëtarja sot mbush 33 vjeç.

Image result for elvana gjata

Elvana ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë e njerëzit e saj më të dashur.

Për ndryshe, Elvana njihet për një numër të madh hitesh, kurse projekti i saj i fundit është ‘Me tana’ me të cilën kishte konkurruar në ‘Festivalin e këngës’.

Stafi i Juda.al i uron edhe 100 vite të lumtura dhe sa më shumë suksese në karrirën e vet. Urime Elvana!

Related image

By Juda_al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!