Ballina Magazina Sot është ndër femrat më të bukura dhe sèksi shqiptare, ja si...

Sot është ndër femrat më të bukura dhe sèksi shqiptare, ja si dukej e vogël Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është sot një prej emrave më të përfolur në median rozë, dhe mjaft e ndjekur dhe  e komentuar në rrjetet sociale.

Ajo çmend rrjetin çdo ditë me fotot e saj të ‘nxèhta’ ku nxjerr në pah format sèksi, duke u treguar mjaft provokuese me fansat e saj, por jo vetëm.

Image result for kejvina

Sot ajo është një ndër modelet që tërheq  shumë  vëmendje, por mesa duket Kejvina qenka bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto të vjetër ku shfaqet në krahët e nënës së sja, kur ka qenë vetëm disa muajshe.

Krahas fotos nga fëmijëria e saj, Kejvina ka shkruar komentin: Baby Kevi.

Kejvina Kthella muajt e fundit ka qenë shumë e përfolur në të gjitha mediat, për shkak të lidhjes së saj me Redjan Rrajan, i cili u arrèstua për atèntatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!