Kejvina Kthella është sot një prej emrave më të përfolur në median rozë, dhe mjaft e ndjekur dhe  e komentuar në rrjetet sociale.

Ajo çmend rrjetin çdo ditë me fotot e saj të ‘nxèhta’ ku nxjerr në pah format sèksi, duke u treguar mjaft provokuese me fansat e saj, por jo vetëm.

Image result for kejvina

Sot ajo është një ndër modelet që tërheq  shumë  vëmendje, por mesa duket Kejvina qenka bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto të vjetër ku shfaqet në krahët e nënës së sja, kur ka qenë vetëm disa muajshe.

Krahas fotos nga fëmijëria e saj, Kejvina ka shkruar komentin: Baby Kevi.

Kejvina Kthella muajt e fundit ka qenë shumë e përfolur në të gjitha mediat, për shkak të lidhjes së saj me Redjan Rrajan, i cili u arrèstua për atèntatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!