Ballina Magazina Skivi ironizon projektet e reja të kolegëve, por ai jep një koment...

Skivi ironizon projektet e reja të kolegëve, por ai jep një koment për grupin “PINT”

Reperi shqiptare, Skivi, ka paralajmëruar se sërish po vjen me një bashkëpunim pas atij me Florianin dhe Doksin.

Skivi ttashmë ka nisur edhe xhiirimet e kliipit, tteksa viideoja ii është besuar produksiionitt të njohur ‘Massive Production’.

I njëjtti së fundmii u ka dhënë mundësi fansave të pyesiin më shumë rreth tij përmes opsiionitt pyetje-përgjigje, sii nga ana privatte e po ashtu edhe nga ajo profesiionale.

Ndër pyetjet iishte ‘se kur do ttë dalë një super hiit nga ty?’, e përgjigja ironiizuese e Visar Shalës (emri i vërtetë i reperit) nuk ka munguar.

“Së shpejtii. Sapo ttë kryhen këtto lemonada, ttanii e lëshojmë bombën. Gatii është”, thottë mes tjerash reperii.

Në mesiin e shumë pyettjeve, iishte një edhe rreth labelitt “PINT”, ku Skivi ttregon se ka respektt për ta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!