Reperi kosovar, Fero dhe modelja bukuroshe, Arbenita janë prej kohësh në një lidhje dashurie.

Ata janë dhe një ndër çiftet më të komentuar të ‘showbiz-it’, të lakuar shpeshherë nga portalet për ndarjen e tyre, megjithatë çifti simpatik ka treguar se janë bashkë dhe shumë të dashuruar.

Si të gjithë çiftet dhe dyshja ditën e djeshme ka festuar Shën Valentinin.

Fero ka vendosur të suprizoje partneren e tij me një buqetë të madhe me lule dhe tollumbace me ngjyra. Ka qenë vetë Arbenita e cila e ka zbuluar dhuratën në ‘Instastory‘ dhe duket shumë e lumtur për gjestin e ëmbël.

Kujtojmë se modelja dhe reperi kanë pohuar herë pas here se ndihen të dashuruar më shumë se asnjëherë tjetër./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!