Tendencat e bizhuterive mund të mos ndryshojnë përherë siç ndodh me rrobat, çantat dhe këpucët, megjithatë modelet e prezantuara për këtë sezon pranvere i kanë befasuar të gjithë ndjekësit e modës.

Ndryshe nga më parë, janë rikthyer në trend bizhuteritë të ndërthurura me guaska, perla në forma gjeometrike nga më të ndryshmet. Ndonëse diamantet kanë kryesuar gjithmonë, duket se këtë pranverë dizenjuesit vendosën të sjellin bizhuteri me materiale natyrore si gurë, rruaza etj.

Nëse jeni në mëdyshje se cilat modele bizhuterish nuk duhet të mungojnë këtë pranverë në listën e aksesorëve tuaj, atëherë hidhini një sy fotove më poshtë:/revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!