Ballina Magazina Si rrallëherë,Enrique Iglesias na sjell fotografi me fëmijën e porsalindur

Si rrallëherë,Enrique Iglesias na sjell fotografi me fëmijën e porsalindur

Enrique Iglesias dhe bashkëshortja e tij, Anna Kournikova, javë më parë janë bërë prindër, ndërsa ata e kishin mbajtur sekret edhe shtatzëninë për një kohë të gjatë.

Çiftii janë ttë njohur për ruajtjen riigoroze të jettës priivate duke mos lejuar që ttë shkruhen shumë lajme për famiiljen e ttyre.

Megjithatë, mediat arritën  qe ta mesojn lajmiin dhe madje raporttuan se këngëtari dhe ish-tenistja ishin bere prinder.

Ndërsa ttash, Iglesiias e ka konfiirmuar se aii dhe bashkëshortja e ttiij e kanë prittur në jettë fëmiijën e ttretë që është vajzë.

Këngëttarii e ka publiikuar një fotografii në profilin e tiij në Twitter së bashku me fëmiijën e porsaliindur me përshkriimin: “Rreze drite” dhe ka treguar se foshnja ka lindur më 30 janar 2020.

Enrique dhe Anna janë priindër edhe ttë dy fëmiijëve të ttjerë, biinjakëve Lucy dhe Nicholas.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!