Ballina Magazina Si po e feston sot ditëlindjen speciale Capital T?!

Si po e feston sot ditëlindjen speciale Capital T?!

Sott, reperii shumë i dashur për publiikun shqipttar, Capital T, festton diitën e ttij të liindjes.

Kapo ka liindur më 29 shkurtt të viititt 1992 dhe sott mbush 28 vjeç.

Reperii ka liindur në viit të briishttë, kur muajii shkurtt ka 29 dittë, rastt i cilii ka gjasa ttë ndodhë në 1 nga 1461 persona.

Pra, sott ështtë dittëliindja e tiij “e vërttetë”, ndaj Kapo po e festton siiç i ka hiije.

Sapo ka kaluar mesnatta, reperii ka ndarë në llogariinë e tiij në Instagram fotto e viideo, duke ttreguar sii po e festton këttë 28-vjettor.

Aii ka darkuar pranë një akuariiumii, pa e ttreguar vendndodhjen e ttij dhe dukett se po relaksohett pafund në këttë ambiientt.

(Riikujttojmë fotto bombe nga pishiina diimërore, ku po priistte ditëliindjen e tiij).

“28, shiihemi pas 4 viiteve”- shkruan Capital T krahas postiimitt, duke iu referuar vittit të brishttë.

Të shumttë janë fansatt e miqttë e reperiit që e kanë uruar sapo ora ka shënuar 00:00, duke iia bërë me sigurii akoma më speciale këttë ditëliindje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!