Këngëtarja Ronela Hajati është tepër aktive në rrjete sociale dhe mundohet të qëndrojë sa më shumë në kontakt me ndjekësit e saj.

Ajo ndan vazhdimisht me ta momente nga përditshmëria, ndërsa ditën e sotme ka “shfyrë” hidhërimin e saj.

Mesa duket, Ronela është zhgënjyer nga miqtë të cilët i konsideronte të afërt dhe i ka hedhur kunja në llogarinë e saj në Instagram.

“Ka periudha në jetë kur sheh miqtë e tu të vërtetë… dhe plehrat për të cilat investove kohë, para dhe dashuri”- shkruan këngëtarja.

Megjithatë, ajo nuk ka shtuar asnjë detaj më tepër dhe ende nuk e dimë se kujt i dedikohet ky “diss”.

Presim të mësojmë të tjera detaje prej këngëtares!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!