Ballina Showbiz Shpérthen keq Ronela Hajati, dikush e paska zhgënjyer shumë

Shpérthen keq Ronela Hajati, dikush e paska zhgënjyer shumë

Këngëtarja Ronela Hajati është tepër aktive në rrjete sociale dhe mundohet të qëndrojë sa më shumë në kontakt me ndjekësit e saj.

Ajo ndan vazhdimisht me ta momente nga përditshmëria, ndërsa ditën e sotme ka “shfyrë” hidhërimin e saj.

Mesa duket, Ronela është zhgënjyer nga miqtë të cilët i konsideronte të afërt dhe i ka hedhur kunja në llogarinë e saj në Instagram.

“Ka periudha në jetë kur sheh miqtë e tu të vërtetë… dhe plehrat për të cilat investove kohë, para dhe dashuri”- shkruan këngëtarja.

Megjithatë, ajo nuk ka shtuar asnjë detaj më tepër dhe ende nuk e dimë se kujt i dedikohet ky “diss”.

Presim të mësojmë të tjera detaje prej këngëtares!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!