Shkenda Dubova është këngëtare dhe sipërmarrëse e suksesshme, e cila njihet për publikun shqiptar me këngët e saj si: “BadGal” , “Maje n’men”, e shumë të tjera.

Ajo përpos si këngëtare, është një femër mjaft atraktive dhe e përfolur nëpër mediat rozë.Kjo për faktin se gëzon forma mjaft të mira trupore, e që nuk heziton ti ekspozoj herë pas here nëpër mediat sociale.

Njëjtë ka bërë edhe së fundmi, ku me anë të një fotografie, është paraqitur mjaft ‘e nxehtë’ duke marrë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë në llogarinë e saj në Instagram.

Të gjithë e njohin Shkenda Duboven si një femër e suksesshme. Por, këngëtarja kosovare di të jetë inspirim për shumë njerëz me pozat e saj.

Një story e saj në Instagram tregon anën “hot” të Shkendës. “Linjat e suksesit” e quan Shkenda këtë fotografi që mund të kete bërë për vete mijëra ndjekës të saj.

Ajo ka hobi muzikën dhe herë pas here lanson këngë sa për të iu qëndruar besnike fansave të saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!