Ballina Showbiz Shkenda Dubova 'çmend' rrjetin me fotot e fundit

Shkenda Dubova ‘çmend’ rrjetin me fotot e fundit

Shkenda Dubova është këngëtare dhe sipërmarrëse e suksesshme, e cila njihet për publikun shqiptar me këngët e saj si: “BadGal” , “Maje n’men”, e shumë të tjera.

Ajo përpos si këngëtare, është një femër mjaft atraktive dhe e përfolur nëpër mediat rozë.Kjo për faktin se gëzon forma mjaft të mira trupore, e që nuk heziton ti ekspozoj herë pas here nëpër mediat sociale.

Njëjtë ka bërë edhe së fundmi, ku me anë të një fotografie, është paraqitur mjaft ‘e nxehtë’ duke marrë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë në llogarinë e saj në Instagram.

Të gjithë e njohin Shkenda Duboven si një femër e suksesshme. Por, këngëtarja kosovare di të jetë inspirim për shumë njerëz me pozat e saj.

Një story e saj në Instagram tregon anën “hot” të Shkendës. “Linjat e suksesit” e quan Shkenda këtë fotografi që mund të kete bërë për vete mijëra ndjekës të saj.

Ajo ka hobi muzikën dhe herë pas here lanson këngë sa për të iu qëndruar besnike fansave të saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!