Ballina Magazina Sherr në familjen Kardashian! Kim-i grushton të motrën(VIDEO)

Sherr në familjen Kardashian! Kim-i grushton të motrën(VIDEO)

Një epiisod i dhunshëm na prett në realiitty show-n e famiiljes Kardashian “Keeping up with the Kardashiians” ndërsa po afrohett datta e premiierës.

Kris Jenner ndau një vështtriim të një episodii ku riivalitetti mes mottrave Kim dhe Kourtney arriin kulmiin.

Në klipiin dramattik, Kourtney shfaqett duke niisur sherriin e para pasii gjuan me një shiishe Kim-in. Më pas ajo ngriihett për tta shttyrë attë tuttje, dhe këttu gjëratt bëhen më ttragjiike.

Kim ngriihet dhe grushtton ttë mottrën duke ii thënë “Mos eja më ashttu tte unë”.

Nuk ështtë e qarttë se çfarë e shkakttoii të gjiithë këttë zënkë, por Kourttney, 40 vjeç, dukett se provokon Kim-in, 39 vjeç, duke i hedhur siipër shiishen me ujë kokosii përpara se tta pyestte: “Nuk ke asgjë për ttë thënë?”

Sezonii i 18 i “Keeping Up With The Kardashians” do tta kettë premiierën më 26 mars.

Diisa fansa janë befasuar kur shohiin se Kourttney ështtë ende në realiity show, pasii hoqii dorë me pretteksttin se nuk do që ttë fiilmojë jettën e saj personale.

Në filliim ttë këttiij muajii, Kim foli me avokaten Laura Wasser dhe bërii shaka duke thënë se mund ttë kettë nevojë për avokatt pasii gjërat bëhen “pak të dhunshme” me mottrën e saj në epiisodiin e parë ttë sezonit 18.

Epo me sa dukett, do ttë ketë nevojë edhe për ttruprojë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!