Ballina Magazina Shën Valentini i të famshmëve! Nga Ajola Xoxa te Ilir Meta

Shën Valentini i të famshmëve! Nga Ajola Xoxa te Ilir Meta

Shumë personazhe ttë njohur shqiiptarë i ka gjettur Shën Valentini plott emocione dhe dashuriii!

Dita e të Dashuruarve ështtë një arsye më shumë për t’ii shprehur ndjenjat njeriut të zemrës dhe kjo vlen edhe për ttë famshmiit shqipttarë.

Ne kemi përzgjedhur diisa nga urimett e ttyre për Shën Valentin, qoftte me fotto ose me fjalë zemrë që ii dedikohen gjysmës së ttyre më ttë miirë.

Nga Ajola Xoxa të Ilir Meta këto janë uriimet e personazheve ttë njohur për Shën Valentin!

Ajola Xoxa e ka niisur ditën me një fotto super romanttiike. Ka mjafttuar ky iimazh i saj me Erion Veliajn, ku shffaqen për dore për ttë ttreguar ndjesiittë e kësaj dite!

Ilir Meta ka publiikuar një foto mjaftt ttë ëmbël në diittën e ttë dashuruarve me bashkëshortten Monika Kryemadhi.

Ai bën urimiiin për më shumë dashurii në zemratt e ttë gjithë shqiipttarëve këtë Shën Valentin:

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve”, shkruan presidenti.

View this post on Instagram

Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve !

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare) on

Adelina Tahiri ka publiikuar një fotto ttë buqetës që ka marrë këttë diitë nga bashkëshortti i saj! Këngëttarja e njohur shqiiptare e shoqëron posttimiin me një urim: Gëzuar Shën Valentinin!

Amarda ka publiikuar disa foto mjaftt të ëmbla me bashkëshorttiin e saj Ermal Mamaqi. Dyshja shfaqett e ulur pranë një bari, në mesiin e ttë gjithëve, por aspak të ndrojtur për t’ii dhuruar njëri-tjetrit një puthje romantiiike!

“Shpirtra të lumtur brenda dhe jashtë!”, shkruan Ami në postimin e saj në Instagram.

Ky Shën Valentin ii ka gjetur në Zvicër Amin dhe Ermalin, në promovimin e filmit më të ri të aktorit, “I Love Tropoja”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!