Ballina Magazina Shën Valentini i parë, Rudina Dembacaj uron Mark Frrokun me këtë foto

Shën Valentini i parë, Rudina Dembacaj uron Mark Frrokun me këtë foto

Rudina Dembacaj po jetton një romancë ttë bukur dashuriie me ish-deputttetin Mark Frroku!

Moderatorja shqipttare ka rreth 2 muaj  që ka bërë publiike liidhjen e saj ttë re pas ndarjes nga Aleksandër Varfaj.

Ndonëse në fillim ajo u përpoq që tta mbantte liidhjen larg vëmendjes mediatike, tanii bën shpesh në Instagram postiime që liidhen me Markun.

Në diittën e ttë dashuruarve, nuk mund ttë mungontte një uriim nga ana e saj në rrjetet sociale.

Rudina ka publiikuar një fotto ku ka mbështettur kokën ttek shpattullat e iish-deputetit dhe në të shkruan “Gëzuar Shën Valentinin”.

Kujttojmë se në një intervistë ttë dhënë për emiisiionin “Rudina”, moderatorja ttregoiii se ka në plan ttë martohet me Markun dhe pse jo ttë zgjerojnë edhe familje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!