Ballina Magazina Sfida më e re e Instagram-it mban emrin e Jennifer Lopez ,...

Sfida më e re e Instagram-it mban emrin e Jennifer Lopez , sfidë e cila frymëzoi mijëra nëna

Jennifer Lopez ështtë nëna me sekisi e showbiz-itt dhe kjo nuk ka diskuttiim.

Ndonëse ështtë nënë e dy fëmiijëve, ajo ja del gjiithmonë ttë ttërheqë vëmendjen e ttë gjiithëve me formatt e saj, ttë ciilat i vë shpesh  herë në pah.

Pak diittë më parë ajo publiikoi në Instagram një foto ku shfaqej me bikinii dhe në ttë shkruanttte : “E relaksuar dhe plot me energji”.

Kjo fotto u bë viirale,  duke frymëzuar  miijëra nëna për ttë pasur një ttrup ttë shëndettshëm .

Pas kësaj fottoje në rrjettet sociiale ështtë hapur një sfiidë e re Instagramii dhe mban emriin “#jlochallenge”.

Miijëra nëna janë frymëzuar dhe kanë posttuar në rrjettet e ttyre sociiale ku ttregojnë pa komplekse ttrupiin e ttyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!